O nás


Agentura Originální eventy.cz vznikla začátkem roku 2014. Samotná historie eventů pod „taktovkou“ autorky však sahá již o tři roky zpět, kdy po mnohaletých zkušenostech se sportovními eventy rozšířila portfolio o charitativní, splolečenské a kulturní akce. Konečnou stanicí pro realizaci vzniku agentury byla organizace vlastní svatby.

Jsme originální eventová agentura zaměřující se na event marketing a působíme nejen v Ostravě, ale i na území celé České republiky. Do našeho portfolia patří:

  • svatby na klíč, částečná koordinace svateb, svatební poradenství, loučení se svobodou
  • firemní, kulturní, společenské a sportovní eventy, teambuildingové akce na klíč
  • galavečery, koncerty, plesy, zahradní párty, narozeninové oslavy, dětské dny
  • párty pro pány, večírky pro dámy
  • veletrhy, výstavy, vernisáže
  • charitativní projekty, charitativní kalendáře
  • projekty ORIGINAL EVENT DECOR (Home Christmas decorations, Halloween, aj.)
  • romantický event – LETNÍ KINO

Čím jsme výjimeční? Vsázíme na originalitu! Do každého eventu vkládáme něco nového, originálního a netypického tak, aby se od ostatních lišil a byl zároveň jedinečným a nezapomenutelným zážitkem pro naše klienty. Individuální a osobitý přístup je pro nás prioritou. Vždy se snažíme nalézt pro klienta nejlepší možné řešení.

Díky důkladnému plánování, zkušenostem, zápalu a flexibilitě odvádí naše eventová agentura bezchybně organizované eventy s důrazem na každý detail.

Pokud nenaleznete v naší nabídce to, co hledáte, neváhejte nám Vaše přání sdělit. Abychom dosáhli nejlepších výsledků v tom, co děláme, spolupracujeme s mnoha odborníky a dodavateli, kteří nám pomohou splnit všechna Vaše očekávání a přání. Nic pro nás není překážkou!

Jsme kreativní, originální a pravidelně sledujeme veškeré novinky a trendy v oblasti event marketingu!

Jsme Originální eventy!

Denisa Adámková

Autorka a koordinátorka projektů

S eventy začínala již v roce 2011, kdy uspořádala charitativní multižánrové koncerty se zaměřením na pomoc nemocným a handicapovaným dětem v Moravskoslezském kraji. Spolupracovala na mnoha sportovních akcích a událostech a jako autorka mnoha projektů má bohaté zkušenosti v oblasti koordinace, produkce a event marketingu.

Jana Barabášová

Koordinátorka, pravá ruka autorky

Již od roku 2011 stojí po boku autorky při organizaci eventů a samotné tvorbě projektů. Společně tvoří perfektně doplňující se dvojici, která dokáže připravit výjimečné eventy založené na zkušenostech a soustředí se přitom na detail a na to, aby své služby přesně přizpůsobily individuálním požadavkům klienta.

Když opomenu, ona připomíná. Když nemohu, ona může. Když mi chybí nit, ona příjde s lanem!“

Denisa o Janě

Metamorphosy není jen kytice. Metamorphosy, to jsou nádherná květinová díla a dekorace vhodné k jakýmkoli příležitostem.

Autorka o spolupráci se společností Metamorphosy

Nejlepší cateringové služby v Ostravě“!

Autorka o spolupráci s restaurací Stará Kuželna

Díky agentuře Originání eventy jsou naše utkání, teambuildingy a akce pro partnery plné úsměvů a radosti. Agentura vnesla do našeho klubu nový impuls a profesionalitu.

Manažer klubu DHC Sokol Poruba