NAŠI DODAVATELÉ


Představujeme Vám naše dodavatele.

STARÁ KUŽELNA (CATERING MORAVA) – exkluzivní cateringové služby , sestavení svatebního menu, prvotřídní rauty, cocktail bar, zajištění párty stanů, profesionální obsluha a vše pro Vaši luxusní svatbu.
www.stara-kuzelna.cz

METAMORPHOSY – kompletní floristické služby, květinové vazby a dekorace, které jsou vždy propracovány do nejmenšího detailu.
www.metamorphosy.cz

WAREWA – dodavatel vynikajících svatebních koláčů, dortů, muffinů, moderních sweet cupů a francouzských makronek. Společnost Warewa připravuje cukrářské výrobky již 23 let a může se pyšnit ocenením „3. místo – Svatební dort roku 2014“ nebo také účastmi na profesionálních cukrárenských kurzech v zahraničí. Dorty i dezerty z jejich „dílny“ jste mohli ochutnat na mnoha významných akcích nejen v Moravskoslezském kraji, ale také například v Praze, kde Warewa připavovala dort pro 10. narozeniny gurmánského časopisu Apetit..
www.pecemedorty.cz

IVIDEOS – je multimediální studio s devítiletou tradicí, které se zaměřuje na tvorbu profesionálních videoprodukcí. Svatební videoklipy od ivideos – něco navíc.
Svatební videoklipy mají u zákazníků ohromný úspěch. V několika minutách shrnují to podstatné, originální hudba která ladí s obrazem. Videoklip je ideální pro sdílení na sociálních sítích nebo Youtube. ivideos.cz

PRUDY – tvorba videoprezentací z vlastních snímků či videí vhodné jako vložka do svatebního programu nebo na jakoukoli narozeninovou oslavu třeba jako překvapení. Stále častěji se videoprojekce ze společného života partnerů také objevuje při žádostech o ruku jako překvapení.