Svatební hry

a program pro hosty


Stále častěji se na svatbách objevují krom klasických svatebních her také novinky v moderních podobách. A protože jsme z těch, kteří novinky milují a vždy chceme být originální, přidáváme ke klasickým zvykům a tradicím také například tyto svatební hry:

Svatební noviny – stále žádanější artikl na svatbách, který slouží nejen k vyplnění času svatebčanů v době, kdy probíhá rodinné a novomanželské focení, ale také slouží jako dárek, který si svatebčané mohou odnést domů jako památku na Váš nezapomenutelný den. Přejete si mít originální svatební noviny I na Vaši svatbě? Neváhejte nás kontaktovat, na základě Vašich přání Vám navrhneme obsah novin, sladíme je do dekóru Vaší svatby, necháme vytisknout a také originálně svážeme.

Strom/cesta novomanželů – jedná se většinou o malbu či potisk stromu/cyklistického kola na plátně či tvrdém papíře, kde všichni svatebčané včetně novomanželů přidávají své otisky prstů. Je to jednak zábavná forma vyplnění času pro svatebčany a jednak velice hezká vzpomínka pro novomanžele. Naše agentura půjčuje celou sadu k této hře, tzn. malířský stojan, plátno/papír, štetce, barvy a dokonce nabízíme také k  zapůjčení zábavnou sadu plechovek v dekóru Vaši svatby, obsahující plechovku s vodou pro umytí rukou, kapesníky a plechovku na odkládání štětců. Neváhejte a navštivte naši půjčovnu nebo e-shop.

Kniha přání – perfektní zábava pro svatebčany I novomanžele, kdy jednotlivě či po skupinách usednou za psací stroj, napíší vzkaz či přání novomanželům, připojí vlastní zábavnou selfie a svépomocí vytisnout na přidružené tiskárně.. následně přilepí fotografii ke vzkazu a vzniká tak jeden z mnoha listů novomanželské Knihy přání. Novomanželé si pak knihu mohou pročítat třeba na líbánkách a vzpomínat na krásné chvíle prožité s těmi nejbližšími v onen den.

Novomanželský ohňostroj – stále častěji využíván jako třešnička při zakončení Vašeho nezapomenutelného dne. Sdělte nám své přání a my už se postáráme o zbytek.

A mnoho dalších:

Vypouštění lampiónu štěstí

Fotoukoutek plný rekvizit

Vypouštení heliových balónků

Vypouštění holubic

Jízda na dvojkole

Videoprojekce z života novomanželů