Služby


Potřebujete objednat cateringové služby, květiny,   nebo originální tiskoviny? Nebo Vám chybí na Vaší akci jen doladit program či odvést hosty? Neváhejte a kontaktujte nás! Zajistíme pro Vás veškerý doprovodný servis.

DEKÓROVÁNÍ

Dekórujeme svatby, společenské, firemní akce, ale také domácnosti při příležitostech Vánočních svátků, Velikonoc, Halloweenských party, Silvestra a veškerých akcí, které si jen zamanete.

KOORDINACE

Nabízíme koordinaci nebo částečnou koordinaci Vaší svatby, loučení se svobodou, společenských údálostí, firemních akcí, teambuildingů a všech Vámi požadovaných eventů. Sestavíme harmonogram dne, party program, či svatební hry pro hosty.

E-SHOP A PŮJČOVNA

E-shop a půjčovna párty  a svatebních dekorací, ozdob a nábytku. Půjčujeme také videoprojektory a mnoho dalšího. Věříme, že si u nás vyberete.

PORADENSTVÍ

Chcete si svatbu koordinovat zcela sami a jediné, co potřebujete je ujasnit si několik informací? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

FIREMNÍ PREZENTACE

Tvorba firemních prezentací a reklamních slidů.

VIDEOPROJEKCE

Vytvoříme Vám originální svatební videoprojekci obsahující důležité momenty Vašeho dětství a mládí až po studentská léta a Váš společný život.

Objednat si u nás můžete také videoprojekci k narozeninám, oslavě výročí nebo také k žádosti o ruku.

POZVÁNKY A OZNÁMENÍ

Zařídíme výrobu Vámi vybrané pozvánky a oznámení.  Poradíme Vám dle aktuálních trendů, zaplatíme je a rozešleme. Stačí jen připravit seznam hostů a my uděláme veškerou práci za Vás.

V případě zájmu navrhneme jedinečné orginální pozvánky  a oznámení dlé dekóru Vaší party či svatby (viz. fotografie). Budete tak mít jistotu, že se budete od klasických oznámení lišit.

 

S námi budete opravdu ORIGINÁLNÍ!

OSTATNÍ TISKOVINY

Na základě designu svatebních oznámení a pozvánek navrhujeme také jmenovky na stůl, zasedací pořádek a svatební noviny.

DODAVATELÉ

Doporučíme a zajistíme osvědčené dodavatele:

  • ubytování
  • catering
  • dorty, koláče a cukroví
  • květiny
  • snubní prsteny
  • fotografické a video služby
  • realizace svatební videoprojekce
  • doprava
  • a mnoho dalšího

Záleží jen na druhu Vámi poptávaného eventu a jeho potřebám. Vždy se snažíme o kompletní servis pro naše klienty a jejich pohodlí.

CHARITATIVNÍ PROJEKTY

Chcete jako jedinec nebo firma pomoci nějakým charitativním projektem potřebným? Řekněte nám svou vizi a my už se postaráme o zbytek. Zajistíme návrh, realizaci i propagaci na míru a přesně dle Vašich představ.

OSOBNÍ PŘEPRAVA

Chybí Vám k Vašemu eventu přepravce, který spolehlivě odveze Vaše hosty domů? Neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme přepravu osob a domácích mazlíčků, ale také nás můžete využít například pro přeravu dortů, dekorací, dárků a mnoho dalšího.

Stačí nám své přáni sdělit.

Zařídíme Vaši svatbu od A do Z, nebo jen její dílčí část - zaleží jen na Vašich představách a požadavcích.

Svatba na klíč

Chcete si svůj den užít bez starostí a stresu? Pak je tato služba určena přesně pro Vás. Přenechejte starosti ve svatební den koordinátorům a zkrátka si svůj den jen užijte.

Koordinace svatebního dne

Svatbu si zařizujete sami, ale potřebujete poradit se svatebními záležitostmi, s kterými se nevíte rady? Rádi Vám poradíme.

Svatební poradenství a konzultace

Vytvoříme Vám kompletní svatební výzdobu přesně dle Vašich představ.

Svatební výzdoba a dekorace

Potřebujete zorganizovat jen určitou část svatebního dne? Záleží na Vás, zda nás budete potřebovat při ranních přípravách, nebo při obřadu, či na večerní organizaci her.

Částečná koordinace svatebního dne

Skvosty našich dodavatelů a spolupracujících firem.

Úzká spolupráce s dodavateli

Máte svatbu ve městě a nevyužijete pro Vaše svatební hosty hotel? Nevadí, rádi je odvezeme, kam si budou přát.

Zajištění autodopravy

Inspirujte se na našem e-shopu a v půjčovně při volbě stylu a dekorací Vaší svatby.

Půjčovna a prodej svatebních dekorací

Zajistíme originální a zábavné teambuildingy šité přesně na míru Vaší firmě .

Firemní akce a Teambuildingy